Arkham Productions

Arkham official web lair

„Unrest Productions Over Prague“: Shift, Iron Fist Of The Sun, S.T.A.B. Electronics, Hal Hutchinson

Duben 27th, 2013

Power electronics a noise ze stáje Unrest Productions poprvé v Praze!

Nepokojná elektronika, death industrial, noise a anglická power electronics ražení Whitehouse, Ramleh, Grey Wolves či Con-Dom! To vše Vás čeká v sobotu 4.5. 2013 v klubu K4 v centru Prahy, při první pražské Unrest Night. Stejnojmený anglický label si pro Prahu připravil živé vystoupení 4 svých elitních akvizic – S.T.A.B. Electronics, Hal Hutchinson, Shift a Iron Fist of the Sun a speciální limitovanou kompilaci sestávající se ze 4 kazet a jednoho CD-r v počtu pouhých 19 kusů pouze pro Prahu (jinde nelze koupit ani objednat). Neváhejte a přijďte se v sobotu podívat do K4 na nejextrémnější elektronický nářez tohoto roku, vedle kterého vypadá hardcore techno jako ukolébavka!

S.T.A.B. ELECTRONICS
Anglická power electronics dobytčárna aktivní od roku 2010 již stihla zhyzdit ušní bubínky posluchačů extrémními záseky čistého hluku a perverzity. Žádná politika, ani ideologie – všichni jsme pouze hnijící pytle masa! Není proto divu, že šílenec pod kuklou jménem Keith Finnan vydává pouze u labelů jako je Filth and Violence (patřící pod Bizzare Uproar), Unsound Recordings (Hal Hutchinson) a samozřejmě Unrest!

https://soundcloud.com/stab-electronics

HAL HUTCHINSON
I přes své mladí a nedlouhou kariéru stihl tento workoholik na poli noise, HWN a power electronics více, než mnoho projektů za dekády trvající existenci. Málokdo si troufne zpochybnit Halův talent na práci s hlukem a pro člověka jen těžko přijatelnými frekvencemi. Téměř desítka projektů a pseudonymů, téměř padesátka releasů, splitů a kompilací od roku 2009 učinily z Hala Hutchinsona jednu z nejznámějších postav současné anglické hlukové scény. Fúze jeho labelu Unsound Recordings s Unrest Productions tohoto nezmara nakopla k dalším aktivitám, jejichž výsledek budete moci sami posoudit naživo!

www.discogs.com/artist/Hal+Hutchinson

SHIFT
Principál labelu Unrest získal svůj současný věhlas zejména díky narychlo obdržené roli předskokana německé legendy Genocide Organ na jejich koncertě v Lipsku a okamžitě si vysloužil frontální útok na své distro a zájem labelu Tesco Organisation. Surová nespoutaná power electronics nejkonzervativnějšího anglického ražení, nekompromisní práce se zvukem a hlasem Vám spolehlivě navodí tu správnou apokalyptickou náladu. Těšte se na surový výplach primitivními a na hrubo tesanými podklady spojené s hrozivým hlasem a naprosto urážlivou videoprojekcí. Kdo nezažil Whitehouse v osmdesátých letech, má šanci vcítit se do té správné atmosféry.

www.unrestproductions.co.uk/shift

IRON FIST OF THE SUN
Lee Howard alias Iron Fist of the Sun je dalším důkazem toho, že power electronics a death industrial není jen doménou zestárlých punkerů a provokatérů, ale že i mladší generace našla svůj hlas ve zdeformovaných frekvencích. Velmi slibný projekt oscilující svou hudbou od dark ambientu, death industrialu, power electronics zaujal nejednoho fanouška a vydavatele temně elektronické hudby, o čemž svědčí mimořádně vydařené split album s Burial Hex i poslední deska “Who Will Help Me Wash My Right Hand”, obojí vydané na Cold Spring Records.

www.myspace.com/ironfistofthesun

Začátek akce ve 20:00 h.

Vstup 200 Kč pouze na místě

Unrest Productions

Facebook event

 

Leave a Reply

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.